You are here: Homeنکات اجراییروش نگهداریUncategorisedسنگ فوق سبك

سنگ فوق سبك

سنگ های تولیدی پلي استون با وزن حجمی تقریبی1400 كيلوگرم بر متر مکعب وزنی معادل نصف سنگهای طبیعی مشابه خود را دارند که این امر باعث سبکی ساختمان و مقاومت بیشتر آن در برابر زلزله می شوند.

اين سنگها به علت بافت پيوسته داخلی خود در مقابل یخبندان و گرما مقاومت بالاتری نسبت به سنگ های طبیعی دارند.

به واسطه تکنولوژی نانو بکار رفته در ساختار سنگهای پلي استون این سنگها در برابر نفوذ آب کاملاً مقاوم بوده و هیچگونه جلبک و باکتری در سطح این سنگها امکان رشد و تکثیر ندارند. از این رو این سنگها در مناطق مرطوب و بارانی بر خلاف سنگهای طبیعی مشابه خود بدونه هیچ گونه مشکلی قابل استفاده است.

مواد بکار رفته در ترکیب سنگهای پلي استون صد در صد طبیعی بوده و قابل بازیافت است .

به علت ساختار ملکولی مواد سبک بکار رفته در ساخت سنگهای پلي استون ، این سنگها عایق مناسبی در برابر گرما و سرما و همچنین مانع مناسبی جهت نفوذ صدا می باشند.

شکل ظاهری این سنگها نیز باعث شکست صوت در جهات مختلف و در نتیجه کاهش صداهای آزار دهنده محیط می شوند.

سنگهای پلي استون به علت طبیعی بودن مواد بکار رفته در ساخت آن در برابر آتش سوزی مانعی مناسب محصوب می شود و باعث به تعویق افتادن زمان گسترش حریق می گردد.

سنگ نانو فوق سبک

کارخانه پلی استون اکنون با بکار گیری بهترین مواد معدنی موفق به تولید نوعی سنگ فوق سبک به مشخصات ویژه شده است. درباره سنگ فوق سبك بیشتر بدانید.

گارانتی و کیفیت

ما در ساخت محصولات از بهترین مواد اولیه معدنی و مواد درجه یک وارداتی استفاده می کنیم.

رنگ استفاده شده از نوع معدنی (غیر شیمیایی و سازگار با محیط زیست) و دارای 15 سال گارانتی در برابر نور خورشید (اشعه UV) است.

نشانی ما

دفتر فروش: قم، بلوار عماریاسر - نبش کوچه 24  تلفن: 37754337 -025